Wspólne stoisko PGM na Targach TSLA EXPO Rzeszów

3 lipca 2018 Posted in Artykuły w internecie, Konferencje, Targi

W dniach 28-29 września 2018 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczym Województwa Podkarpackiego w Jasionce, odbędzie się II edycja targów TSLA EXPO Rzeszów 2018, organizowanych przez Podkarpacki Urząd Marszałkowski.

Małe i średnie firmy z Podkarpacia mogą otrzymać od Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie dofinansowywanie do wystawienia się na tej imprezie. W związku z tym część członków PGM planuje zaprezentowanie się tam. – Polska Grupa Motoryzacyjna będzie miała jedno duże stoisko ale każda z zainteresowanych firm członkowskich będzie miała na nim wydzieloną dla siebie jego część. Zaprezentuje się także kilka firm z PGMu spoza Podkarpacia, które dzięki przynależności do PGMu otrzymały bardzo atrakcyjną ofertę – wyjaśnia Bartosz Mielecki, Dyrektor Zarządzający Polskiej Grupy Motoryzacyjnej.

Dofinansowanie uczestnictwa skierowane jest wyłącznie do małych i średnich przedsiębiorstw (oczywiście pozostali wystawcy mogą wziąć udział na zwykłych warunkach) posiadających siedzibę i prowadzących działalność gospodarczą na terenie Województwa Podkarpackiego (maksymalnie po 1 przedstawicielu reprezentującym przedsiębiorcę z branży motoryzacyjnej i współpracującej z branżą motoryzacyjną, automatyki przemysłowej i serwisu motoryzacyjnego lub okołomotoryzacyjnego oraz branż transportowej, spedycji i logistyki).

Województwo pokrywa poszczególnym przedsiębiorstwom pakiet targowy, czyli:

  • koszty uczestnictwa w Targach obejmujące rejestrację jednego przedstawiciela przedsiębiorstwa,
  • bezpłatny dostęp przedstawiciela MŚP na wszystkie organizowane w ramach imprezy panele dyskusyjne i prelekcje, w tym pierwszeństwo udziału spotkaniach B2B i w specjalnie dedykowanych panelach tematycznych poświęconych branży motoryzacyjnej,
  • standardowe stoisko 12 m2 zlokalizowane na płycie głównej części wystawienniczej (Poziom 0 w G2A Arena).

W wydarzeniu wezmą udział także delegacje sektora przemysłu motoryzacyjnego z NIEMIEC, SŁOWACJI, WĘGIER, CHIN i AUSTRII.

Partnerami TSLA EXPO RZESZÓW 2018 są:

  • POLSKA GRUPA MOTORYZACYJNA,
  • WSCHODNI SOJUSZ MOTORYZACYJNY,
  • STOWARZYSZENIE DYSTRYBUTORÓW I PRODUCENTÓW CZĘŚCI MOTORYZACYJNYCH.

Podczas imprezy odbędą się też ciekawe panele dyskusyjne, z których część będzie poświęcona branży motoryzacyjnej:

  • AUTOMOTIVE – ŁAŃCUCH DOSTAW – poświęcony tematyce budowania powiązań biznesowych między firmami z branży w tym polskimi i zagranicznymi, podwykonawcy, relacje klastrowe, standardy międzynarodowe,
  • WYBRANE ASPEKTY RYZYKA DZIAŁALNOŚCI W BRANŻY AUTOMOTIVE – odpowiedzialność producenta za produkt, przykłady szkód i roszczeń między podmiotami branży automotive, dochodzenie roszczeń w obrocie międzynarodowym,
  • SZANSE I ZAGROŻENIA INNOWACJI XXI WIEKU DLA BRANŻY MOTORYZACYJNEJ – prelekcje poświęcone nowym technologiom wspierającym branżę automotive, w tym rozwój elektromobilności.

Branża motoryzacyjna jest jedną z wiodących inteligentnych specjalizacji Województwa Podkarpackiego, dlatego wydarzenie to będzie okazją do podsumowania jej dotychczasowych osiągnięć, wyznaczenia kierunku rozwoju i wizji przyszłości motoryzacji na Podkarpaciu. Bez wątpienia, TSLA będzie największą imprezą branżową w regionie. W trakcie trwającego dwa dni wydarzenia, organizator spodziewa się wielu wystawców i znakomitych gości. Kongres TSLA to przede wszystkim doskonała platforma do rozmów i spotkań, czyli możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych jak również wzmocnienia już istniejących.

Print Friendly, PDF & Email