Nowi członkowie PGM (styczeń 2024)

22 stycznia 2024 Posted in Członkowie

Z przyjemnością ogłaszamy, że 22 stycznia do PGM dołączyło 2 nowych członków:

 

AC S.A. z Białegostoku – największy polski producent instalacji LPG i CNG, właściciel marki STAG Autogas Systems, to lider branży, obecny na 60 rynkach na świecie. W instalacje STAG, produkowane w fabryce w Białymstoku, wyposażonych jest ok. 7 milionów samochodów na 6 kontynentach!

 

Od 2011 roku spółka notowana na Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym o powierzchni 25 000 m2 oraz własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym, gdzie obok prac nad prototypami nowych wyrobów, realizowane są projekty usprawniające procesy produkcyjne Spółki, jak i jakość istniejących już wyrobów. AC SA jest także jednym z największych polskich dostawców elektroniki (EMS) i wiązek elektrycznych, przede wszystkim na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Spółka prowadzi również działalność kontraktową. Oddaje do dyspozycji klientów kompetencje pracowników i nowoczesny park maszynowy. Firma posiada certyfikaty ISO9001:2015, ISO14001: 2015 oraz IATF16949.

 

Auto-GH sp. z o.o. Sp. K. z Kazimierzówki k. Lublina. To dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które od roku 1998 specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości części zawieszenia pod własną marką GH. Najważniejszy produktem firmy są kompletne kolumny resorujące do zawieszeń samochodowych oraz kompletne zwrotnice. Ponadto, jako firma dystrybucyjna, zajmuje się dostarczaniem różnorodnych produktów, takich jak części hamulcowe, czujniki, elementy układu kierowniczego, elementy układu wydechowego a także tych elementów zawieszeń, których nie są w stanie produkować we własnym zakresie. Firma stale inwestuje w rozwój technologiczny i doskonalenie procesów produkcyjnych. Posiada własne centrum B+R.

 

Bardzo się cieszymy, że dołączyliście do nas. Liczymy na owocną współpracę!

Print Friendly, PDF & Email