Nabór firm do spotkania projektu REC-N-COMP w Belgii

20 grudnia 2023 Posted in Aktualności, Partnerzy, Wizyty studyjne

REC-N-COMP organizuje swoje ostatnie wydarzenie, które odbędzie się w dniach 22 i 23 lutego w Kortrijk, Belgia, którego gospodarzem będzie klaster Flanders Make.

Zapraszamy małe i średnie polskie firmy, które specjalizują się w produkcji lub wykorzystaniu kompozytów z recyklingu, do wzięcia udziału w misji gospodarczej do Belgii. Misja ma na celu pomóc tym firmom rozszerzyć swoją działalność eksportową i znaleźć nowe możliwości biznesowe.

Koszty udziału 2 firm zostaną w całości pokryte z budżetu projektu REC-N-COMP.

Celem misji jest rozwój sieci i relacji między firmami i innymi zainteresowanymi stronami i stworzenie nowych możliwości biznesowych w dziedzinie materiałów pochodzących z recyklingu i zrównoważonych materiałów do produkcji kompozytów.

Na zgłoszenia zainteresowanych firm czekamy do końca stycznia.

Więcej informacji: https://clustercollaboration.eu/community-news/rec-n-comp-call-pitches-apply-participate-mission-singapore

Informacje nt. projektu REC-N-COMP na witrynie European Cluster Collaboration Platform (ECCP): [link]

Podstawowe informacje nt. projektu w j. polskim:
https://pgm.org.pl/rec-n-comp  

Projekt jest współfinansowany z programu UE COSME.

The content of this website represents the views of the author only and is his/her sole responsibility; it cannot be considered to reflect the views of the European Commission and/or the European Innovation Council and SMEs Executive Agency (EISMEA) or any other body of European Union. The European Commission and the Agency do not accept any responsibility for the use that may be made of the information it contains.

Print Friendly, PDF & Email