Szkolenie PGM „Umowy przewozu i spedycji w transporcie drogowym oraz usług pocztowych i kurierskich” (Pobiedziska, 9-10 maja 2023 r.)

11 maja 2023 Posted in Członkowie, Webinaria/Szkolenia
W dn. 9-10 maja 2023 w siedzibie firmy TIP-TOPOL Sp z oo w Pobiedziskach odbyło się szkolenie PGM „Umowy przewozu i spedycji w transporcie drogowym oraz usług pocztowych i kurierskich”. Szkolenie było skierowane do przedstawicieli firm zrzeszonych w PGM.

W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele firm:

Inicjatywa zorganizowania tego szkolenia zrodziła się w Grupie Roboczej PGM ds. Zakupów, gdzie zidentyfikowano konkretne problemy, z którymi nasi managerowie ds. logistyki i zakupów spotykają się w codziennej pracy.

W czasie szkolenia, prowadzonego przez Łukasza Chwalczuka z Iuridica – Kancelaria Prawna, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z kluczowymi zagadnieniami dotyczącymi przewozów i spedycji w transporcie drogowym. Prowadzący omówił te tematy, korzystając z praktycznych przykładów.

Dziękujemy wszystkim za udział. Kontynuujemy naszą działalność związaną ze zwiększaniem kompetencji przedstawicieli Członków PGM. Zapraszamy też managerów ds. logistyki i zakupów firm zrzeszonych w PGM do dołączania do Grupy Roboczej PGM ds. Zakupów.

Bądźcie z nami na bieżąco, ponieważ czekają nas kolejne inspirujące wydarzenia!

 

Print Friendly, PDF & Email