Międzynarodowe wydarzenie networkingowe Speed-Match 2022

Polska Grupa Motoryzacyjna jest współorganizatorem Speed ​​Match International Networking Event 2022, które odbędzie się on-line, w dniach 27-28 kwietnia 2022 r.

Wydarzenie jest skierowane do sektorów lotniczego, kolejowego i motoryzacyjnego, zaś jego celem jest zainicjowanie wzajemnych relacji i rozszerzenie sieci biznesowych powiązań pomiędzy firmami o podobnych zdolnościach produkcyjnych.

Wydarzenie to zapewni firmom dużym i MŚP, stowarzyszeniom, klastrom, izbom, inwestorom i instytucjom publicznym wyjątkową okazję do nawiązania współpracy biznesowej i technologicznej poprzez umawiane spotkania B2B.

Spotkania dwustronne są zaplanowane jako 20-minutowe, w zależności od dostępności, zainteresowań i celów każdego uczestnika. Aby umożliwić uczestnikom znalezienie odpowiednich partnerów, każdy uczestnik zobowiązany jest do wybrania przynajmniej jednej pozycji z „Możliwości na rynku”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja (od 1.04.2022).
Rejestracja i więcej informacji: https://speedmatch2022.b2match.io

Kluczowe obszary:

  • Branża dostawców motoryzacyjnych
    Produkcja samochodów ciężarowych, lekkich samochodów dostawczych, układów napędowych, części silników i silników, korpusów wałów, pojazdów strażackich, pojazdów ratowniczych, podnośników samochodowych, systemów zamków drzwi pojazdów, przyczep, systemów siedzeń, felg, kabin operatora, podwozi, półosi, wałów tylnego koła zębatego i innych części samochodowych.
  • Przemysł lotniczy
    Produkcja części silnikowych, części konstrukcyjnych, formowanie blach, produkcja narzędzi i przyrządów, toczenie precyzyjne, kable i wiązki przewodów, procesy specjalne, obróbka powierzchni, montaż, integracja itp.
  • Przemysł kolejowy
    Produkcja lokomotyw, produkcja wagonów i komponentów, kabin, wózków, silników diesla, układów hamulcowych, rozwiązań sygnalizacyjnych, systemów zasilania i okablowania, precyzyjne odlewy, precyzyjna obróbka, montaż, malowanie, powlekanie itp.
Print Friendly, PDF & Email