Wizyta studyjna w firmie FA KROSNO – 22.04.2022 Krosno

22 kwietnia 2022 Posted in Aktualności, Członkowie, Inne, Partnerzy, Wizyty studyjne

Punktem kulminacyjnym 2-dniowego spotkania członków PGM była wizyta w firmie FA KROSNO SA, która jest członkiem organizacji. Wzięło w niej udział (w 2 turach) łącznie ponad 50 osób – głównie prezesi i właściciele firm z PGM.

Przez blisko 2 godziny uczestnicy spotkania mogli z bliska zapoznać się z profilem firmy, stosowanymi w niej technologiami, zadawać pytania prezesowi oraz kadrze firmy, a w szczególności szukać przestrzeni do podjęcia współpracy biznesowej. Była to też znakomita okazja, by podejrzeć jak w praktyce wygląda wdrażanie rozwiązań z obszaru Przemysłu 4.0 w średniej, znakomicie zorganizowanej firmie produkcyjnej.

FA Krosno to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji sprężyn gazowych. Już od połowy lat 70-tych, po uruchomieniu zakładu produkcyjnego w Krośnie, przedsiębiorstwo zaopatrywało swoich pierwszych klientów z branży motoryzacyjnej. Nowoczesne metody produkcji i ciągłe inwestycje w zautomatyzowane linie produkcyjne pozwoliły sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Obecnie FA Krosno dostarcza produkty dla wielu wiodących producentów i znanych dystrybutorów. Równolegle do rozwoju sprężyn gazowych dla przemysłu motoryzacyjnego firma opracowuje sprężyny wykorzystywane w branży budowlanej, meblarskiej, rolniczej, szkutniczej czy medycznej.

FA Krosno to firma, w której wyjątkowy zespół ludzi buduje karierę, projektując i tworząc nowe produkty poszukiwane na rynku. Wykwalifikowany zespół ustanawia nowe standardy niezawodności i jakości doceniane w branży motoryzacyjnej i wielu innych.

Wymagania i życzenia klientów są uwzględniane już na etapie projektowania. W ten sposób powstają idealne rozwiązania do zastosowań wykorzystujących sprężyny gazowe FA Krosno. Międzynarodowe biura sprzedaży i wsparcia technicznego w Polsce i Niemczech pozwalają być zawsze blisko klientów. Produkty FA Krosno wyróżniają się jakością i wydajnością. Dzięki dogodnej lokalizacji w Europie Środkowej oraz rozbudowanej sieci logistycznej firma zapewnia szybkie i terminowe dostawy.

Zachęcamy do odwiedzenia strony firmy: https://www.fakrosno.pl/#

Print Friendly, PDF & Email