Udział PGM w targach MSPO w Kielcach 5-8.09.2023

10 września 2023 Posted in Aktualności, Członkowie, Partnerzy, Targi

XXXI edycja MSPO (5-8.09.2023) – PODSUMOWANIE:

PGM zorganizował wspólne stoisko o pow. 80m2 dla 7 członków PGM, pod hasłem: Kompetencje polskich fabryk motoryzacyjnych dla przemysłu zbrojeniowego”. Podkreślało ono możliwości i szeroką ofertę branży motoryzacyjnej dla branży obronnej.

Na stoisku zaprezentowało swoją ofertę 7 firm z PGM:

 

Na stoisku prezentowaliśmy także kompetencje ok. 30 innych firm z PGM (spoza grona 7 wystawców), w razie zainteresowania osób odwiedzających nasze stoisko, rozdawaliśmy im fiszki członków PGM, którzy pasowali do poszukiwanych przez nich profili produktów lub usług.

Odwiedziło nasze stoisko kilkunastu członków PGM, którzy nie wystawiali się na tej imprezie, co sprzyjało wymianie wiedzy i doświadczeń oraz nawiązywaniu kontaktów pomiędzy członkami grupy.

Stoisko PGM odwiedzili przedstawiciele wielu firm – m.in. PGZ, ROSOMAK, JELCZ, HUTA STALOWA WOLA, PIT-RADWAR, MESKO i innych.

2 dnia targów zorganizowaliśmy wspólną kolację dla członków PGM, w której wzięło udział ponad 20 osób z ok. 10 firm. W nieformalnej atmosferze członkowie PGM mogli lepiej się poznać i porozmawiać.

3 dnia targów odbyliśmy spotkanie z ROSOMAK SA. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele 9 firm – członków PGM. Spotkanie było też znakomitą okazją do rozmowy o kompetencjach uczestników spotkania w kontekście potrzeb firmy ROSOMAK przy rozwijaniu lekkiego pojazdu rozpoznawczego 4×4 KLTV LEGWAN.

Na portalu Defence24.pl ukazał się merytoryczny artykuł zatytułowany „Kompetencje polskich fabryk motoryzacyjnych dla przemysłu zbrojeniowego”, w którym zaprezentowaliśmy ofertę polskiego przemysłu motoryzacyjnego dla obronności, posługując się przykładami kilkunastu firm zrzeszonych w PGM. Link: https://mspo.defence24.pl/na-ladzie/kompetencje-polskich-fabryk-motoryzacyjnych-dla-przemyslu-zbrojeniowego. Defence24.pl jest najbardziej opiniotwórczym portalem dotyczącym branży obronnej w Polsce.

MSPO to największe w Polsce i trzecie w Europie targi zbrojeniowe. Tegoroczna edycja przyciągnęła rekordową liczbę wystawców i zwiedzających, w tym 711 firm z 35 krajów. Imprezę odwiedziło prawie 26 tysięcy zwiedzających, w tym 61 delegacji zagranicznych z 43 różnych państw.

Wszystkim z którymi się wystawiliśmy oraz tych, którzy nas odwiedzili, serdecznie dziękujemy.

 

 

Print Friendly, PDF & Email