Konferencja TOP automotive „Kierunki zmian?” (Kielce, 13-15.09.2023 r.)

17 września 2023 Posted in Konferencje, Partnerzy

W dniach 13-15.09.2023 r., odbyła się IX edycja Konferencji TOP automotive, której jako PGM byliśmy patronem medialnym. Temat przewodni konferencji „Kierunki zmian?” dotyczył przyszłości branży automotive. W tegorocznej edycji wzięło udział 150 osób.

Podczas konferencji odbyły się wartościowe prelekcje i debaty:

• Tomasz Gwiżdż, Supplier Quality I Global Program Manager Vehicle Segment (B) w firmie Stellantis, przedstawił obecną sytuację oraz kierunek rozwoju swojej firmy.
• Luka Palmen, Innovation & Cooperation Manager at SA&AM, omówił perspektywę innowacji i współpracy w przemyśle motoryzacyjnym.
• Ryszard Czachor, Dyrektor Jakości w Kirchhoff Polska, skoncentrował się na temacie digitalizacji procesów jakościowych.
• Przedstawiciele firmy SQD Alliance, Anna Niedźwiedzka-Kubieniec oraz Mateusz Szafirski, podzielili się informacjami na temat wdrożenia specyficznych wymagań klienta w organizacjach.
• Konferencja zawierała także prelekcje i debaty dotyczące innowacji, cyberbezpieczeństwa, nowych perspektyw w przemyśle i nowych podejść do zarządzania ze strony dostawców OEM-ów.
• W trakcie konferencji zorganizowano debatę, która dotyczyła kluczowych kwestii takich jak elektromobilność, paliwa alternatywne, automatyzacja procesów oraz cyberbezpieczeństwo.
• Dodatkowo, uczestnicy mieli okazję wzięcia udziału w 6 warsztatach tematycznych, które skupiały się na różnych aspektach przyszłości branży motoryzacyjnej.

Więcej o tematach poruszanych podczas konferencji na stronie internetowej:
https://topautomotive.pl/poprzednie-edycje/konferencja-top-automotive-2023-kierunki-zmian/

Wideorelacja z wydarzenia:

Print Friendly, PDF & Email