Research & Innovation Forum

31 października 2019 Posted in Aktualności

Zapraszamy do udziału w Research & Innovation Forum, które odbędzie się w dniach 13‑14 listopada 2019 w Hotelu Bristol w Warszawie. Będziemy się tam zastanawiali czy innowacje – to jeszcze wybór czy już konieczność?

Podczas forum wystąpią znakomici eksperci z działów R&D i innowacji, m.in. z firm takich jak: Budimex, Ikea Retail, Innovatika, Siemens, Fortum, Santander, Cognifide, Maspex, Veolia, Santander, Polkomtel. Eksperci zaprezentują między innymi jak zbudować indywidualną mapę badań i rozwoju dla produktów i usług, na którą składają się elementy takie jak:

  • Strategia i kultura innowacji: jak zbudować kulturę innowacji w firmie i sprawić, by dział R&D był źródłem jej transformacji
  • Partnerstwa strategiczne: sposoby wykorzystywania nauki i doświadczeń innych organizacji w działaniach R&D
  • Sztuczna Inteligencja i Digital: wpływ AI i cyfrowych technologii na badania
  • Ekologia: jak firmy zmieniają swoje modele biznesowe w oparciu o nowe regulacje prawne
  • Lider Innowacji: budowa zespołu zaangażowanego w projekty B+R+I
  • Klient, myślenie projektowe i inne procesy: techniki rozwoju produktów, które spełniają oczekiwania klientów

Forum zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz patronatem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Wszystkie szczegóły, program, lista prelegentów oraz formularz zgłoszeniowy: https://www.pb.pl/konferencje/2-research-innovation-forum-2abd34f4-d367-4c9a-9402-63dbac9d8fd9?utm_source=klas&utm_medium=article&utm_campaign=k_research

Print Friendly, PDF & Email