Serdecznie witamy na pokładzie – polska firma Carlex Design dołączyła do PGM

14 czerwca 2021 Posted in Aktualności, Członkowie, Inne

Od ponad 13 lat Carlex Design łączy motoryzację ze sztuką, rękodziełem i innowacyjnymi rozwiązaniami, zaczerpniętymi z najróżniejszych dziedzin.


Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkowaniu i montażu designerskich, zewnętrznych pakietów stylizacyjnych oraz modyfikacji wnętrz dla sektora:

  • motoryzacyjnego
  • lotniczego
  • morskiego

Pełne zaplecze produkcyjne pozostające w dyspozycji pozwala na monitorowanie prac nad produktem na każdym etapie, a nieszablonowy design, innowacyjne podejście, najwyższa jakość wykonania oraz bezpieczeństwo produktów są założeniami, które przyświecają firmie od samego początku jej działalności.

Carlex Design działa dwutorowo: równolegle produkuje gotowe do montażu, zewnętrzne i wewnętrzne pakiety stylizacyjne oraz tworzy jednostkowe, kolekcjonerskie realizacje, które powstają dzięki pasji, cierpliwości i kreatywności artystów i rzemieślników, przy użyciu tradycyjnych technik i z wykorzystaniem unikatowych materiałów.
Niezależnie od tego jakie zadanie Carlex Design wykonuje, zawsze przyświeca firmie jeden cel: zarówno projekt, jak i wykonanie musi zachwycić użytkownika, wzbudzić w nim emocje, urzeczywistnić jego marzenia.

Więcej informacji o firmie na stronie: www.carlexdesign.com

Print Friendly, PDF & Email