Województwo Podkarpackie ponownie oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Polska Grupa Motoryzacyjna

7 lipca 2021 Posted in Aktualności, Członkowie, Inne, Partnerzy

Województwo Podkarpackie zostało ponownie oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Polska Grupa Motoryzacyjna. Partnerstwo zostało zwieńczone umową o współpracy, zgodnie z którą Stowarzyszenie będzie promowało Województwo Podkarpackie podczas międzynarodowych imprez targowych i wydarzeń branżowych, które PGM będzie organizować lub w których będzie uczestniczyć.

Dla przypomnienia owocnej współpracy warto przytoczyć słowa Adama Sikorskiego, Prezesa Zarządu PGM – „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Województwo Podkarpackie docenia naszą aktywność we wspieraniu polskich firm motoryzacyjnych w kraju i za granicą. Czujemy duże zaangażowanie ze strony Marszałka Województwa oraz Departamentu Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej Województwa Podkarpackiego. Wybór motoryzacji jako jednej z inteligentnych specjalizacji regionu przekłada się na świetne warunki do rozwijania tu inwestycji – zarówno dla firm rodzimych, jak i dla dużych międzynarodowych koncernów, zwłaszcza z branży motoryzacyjnej i lotniczej. Rozwinięta lokalnie sieć polskich poddostawców stanowi dla nich bowiem znakomite zaplecze produkcyjne i wsparcie, w szczególności w dobie utraty zaufania do dostawców z odległych zakątków świata” – dodaje Prezes Sikorski.

Polska Grupa Motoryzacyjna w swoich działaniach stara się promować województwo podkarpackie jako miejsce do założenia i rozwinięcia własnego biznesu, którego zalety podkreśla poniższy materiał video :

Województwo Podkarpackie jest partnerem Polskiej Grupy Motoryzacyjnej

Print Friendly, PDF & Email