Weryfikacja adresu e-mail

Dziękujemy!

Czytasz tę wiadomość, ponieważ Twój adres został zweryfikowany do naszej listy mailingowej. To za jej pośrednictwem będziemy przekazywać Ci informacje o poszukiwaniach partnerów biznesowych, o wydarzeniach branżowych i o działaniach Polskiej Grupy Motoryzacyjnej dla polskiego przemysłu motoryzacyjnego.

Chcemy zapewnić Cię, że Twoje dane osobowe i Twój adres będą właściwie chronione w naszej bazie danych. Nie przekażemy ich żadnym innym firmom oraz osobom niepowołanym.
Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wypisać się z tej listy. Aby to uczynić, wystarczy kliknąć w link rezygnacji z subskrypcji, który znajduje się w stopce każdego otrzymanego od PGM e-maila. Jeśli ta wiadomość trafiła do Ciebie bez Twojej zgody i nie chcesz otrzymywać od nas newslettera, wypisz się wysyłając do nas e-mail na adres: daneosobowe@pgm.org.pl.

Administratorem Twoich danych osobowych jest ​​​​​​​Stowarzyszenie Polska Grupa Motoryzacyjna z siedzibą w Sędziszowie Młp. przy ul. Fabrycznej 4.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk w zakresie ochrony prywatności, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Print Friendly, PDF & Email