Udział PGM w Automotive CEE Day w Opolu (19-20 kwietnia 2023)

22 kwietnia 2023 Posted in Aktualności, Członkowie, Partnerzy, Targi

Jako Polska Grupa Motoryzacyjna wzięliśmy udział w 8. edycji Automotive CEE Day w Opolu (19-20 kwietnia 2023). Byliśmy patronem tego wydarzenia będącego jednym z największych spotkań zakupowych dla przemysłu motoryzacyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto wystawialiśmy się na wspólnym stoisku pod szyldem PGM wraz z 4 firmami członkowskimi grupy:

W wydarzeniu brali też udział inni członkowie PGM: FA KROSNO S.A., Hydomat Tools Sp. z o.o. , Zakłady Metalowe „Postęp” S.A. , Saga Poland Sp. z o.o., EL-CAB Sp. z o.o., SPLAST Sp. z o.o. i Metchem Sp. z o.o.

Wspólne wystawianie się pod szyldem PGM pozwoliło na uzyskanie miejsca w centralnej części hali wystawienniczej oraz dzięki licznym odwiedzającym znacząco wpłynęło na liczbę potencjalnych kontrahentów dla firm, które wystawiały się na naszym stoisku. Ta synergia pokazuje, że współpraca i wspólne prezentowanie się na imprezach branżowych pod szyldem PGM ma wiele zalet i przynosi członkom wymierne korzyści.

Wieczorem, pierwszego dnia imprezy, odbyła się uroczysta gala, podczas której zostaliśmy uhonorowani wyróżnieniem dla partnera imprezy.

Automotive CEE Day jest jednym z najważniejszych spotkań B2B w Europie Środkowo-Wschodniej, gromadzącym wiele kluczowych firm motoryzacyjnych, zarówno z zakresu produkcji samochodów, jak i dostawców TIER 1. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do nawiązywania kontaktów, podpisywania umów i promowania usług oraz produktów.

W tegorocznej edycji Automotive CEE Day 2023 wzięło udział ponad 600 osób, reprezentujących blisko 400 firm z 14 krajów, a wystawa przyciągnęła ponad 70 wystawców. Poprzez platformę organizatora wydarzenia została umówiona rekordowa liczba blisko 1 900 spotkań B2B.

Dziękujemy wszystkim za udział i odwiedzenie naszego stoiska!

Film z imprezy:

Print Friendly, PDF & Email