Serdecznie witamy na pokładzie – polska firma AXES dołączyła do PGM

21 lutego 2022 Posted in Aktualności, Członkowie, Inne

Od 1996 roku firma AXES projektuje, dostarcza i wdraża profesjonalne systemy dla warsztatów samochodowych, rzeczoznawców, likwidatorów szkód, ubezpieczycieli, firm z sektorów przemysłowych, medycznych i służb mundurowych.


Firma AXES zajmuje się projektowaniem, dostawą i wdrażaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych oraz zaawansowanych urządzeń elektronicznych. Jako jedna z nielicznych firm posiada własny dział projektowy oraz produkcyjny. Dostarcza także usługi w zakresie projektowania oraz wdrażania rozwiązań elektronicznych dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Oferuje usługi z zakresu radiokomunikacji, automatyki domowej i przemysłowej. Jest producentem najwyższej jakości sprzętu diagnostycznego, przeznaczonego na potrzeby współczesnej motoryzacji.

AXES SYSTEMS  wyznaje zasadę, że ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów jest jedyną drogą do sukcesu.

Firmę AXES SYSTEMS tworzy zespół ludzi z pasją do swojej pracy. Dlatego też firma stara się, aby oferowane produkty były najwyższej jakości oraz przyczyniły się do polepszenia jakości pracy swoich Klientów.

Fundamentalną zasadą firmy jest rozmowa z Klientami o ich potrzebach. Umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby oraz otwartość na opinie i argumenty to aspekty, które bardzo często prowadzą do współpracy i realizacji wspólnych celów. Do każdego zadania firma podchodzi pełna kreatywności.

AXES idąc naprzód technologii stara się doskonalić swoje produkty, wprowadzać własne pomysły, aby niejednokrotnie stać się wzorem do naśladowania.

Więcej informacji o firmie na stronie: http://www.axes.com.pl/

Print Friendly, PDF & Email