Program Young Energy Europe 2022 międzynarodowy cykl szkoleń

Projekt Young Energy Europe (YEE) umożliwia Twoim pracownikom wzięcie udziału w profesjonalnych bezpłatnych szkoleniach z zakresu efektywnego gospodarowania energią, zasobami oraz zrównoważonej mobilności. Energoskauci, przy wsparciu mentorów, wykorzystają nowo zdobytą wiedzę w firmie.

Jak?
Poprzez praktyczne działanie – proekologiczny projekt, którego celem jest redukcja kosztów i zmniejszenie śladu węglowego przedsiębiorstwa.

Young Energy Europe to:

  • Wsparcie ze strony naszych mentorów: ekspercka wiedza, warsztaty i doradztwo w zakresie efektywności energetycznej, gospodarowania zasobami i mobilności
  • Korzyści dla wszystkich: nowe projekty efektywności energetycznej, które przyniosą
    realne oszczędności Twojej firmie
  • Zaangażowanie Twoich pracowników i wkład w ochronę naszego wspólnego środowiska

 

Dla kogo jest YEE?

Dla firm z każdej branży na terenie Polski. Dla wszystkich odważnych i kreatywnych pracowników Twojego przedsiębiorstwa, którzy mają nie więcej niż 35 lat. Projekt będzie szczególnie interesujący dla każdego, komu tematyka związana z ekologią, ochroną środowiska i zrównoważonym wykorzystywaniem zasobów jest bliska.

Energy Scouts – kim są?

To ludzie, którzy lubią brać sprawy w swoje ręce! Energoskauci to osoby świadome, dobrze czujące się w pracach projektowych, otwarte na nowe wyzwania. Chcesz poszerzyć świadomość ekologiczną swoich pracowników i pomóc im stworzyć coś, co działa w praktyce, a do tego umożliwić im poznanie podobnie myślących ludzi z wielu krajów? Jeśli tak, to projekt w sam raz dla Twojej firmy!

Jak wygląda udział w projekcie?

Jak mawiał klasyk: „Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę”. Podpisujemy się pod tym w 100%: Young Energy Europe to praca zespołowa. Stwórz ekipę złożoną z 3 do 5 pracowników Twojej firmy o różnych kompetencjach. To najważniejszy krok – a co potem? Warsztaty z naszymi ekspertami, tworzenie projektu i jego prezentacja.
Co istotne: udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny!

Dlaczego warto?

Podniesiesz świadomość ekologiczną pracowników. Pomożesz im zdobyć przydatną wiedzę, którą wykorzystają w pracy, a my bezpłatnie wypożyczymy Wam przydatne urządzenia pomiarowe. Pracownicy
zyskają kontakty biznesowe, rozwiną kompetencje miękkie. Ty z kolei zyskasz wizerunkowo: będziecie firmą przyjazną środowisku. I – last but not least – stworzone w ramach YEE projekty przełożą się na finanse Twojej firmy – energoskauci pracują przecież nad konkretnymi rozwiązaniami, które pomogą Ci wprowadzać oszczędności.

Zgłoś udział zespołu w Young Energy Europe 2022!

O projekcie dowiesz się więcej na stronie: www.ahk.pl/young-energy-europe

Print Friendly, PDF & Email