Premiera filmu promocyjnego PGM na stoisku MPRiT podczas Międzynarodowych targów Automechanika we Frankfurcie

17 września 2021 Posted in Aktualności, Artykuły w internecie, Członkowie, Inne, Targi

W dniach 14-16 września 2021 w Frankfurcie odbyły się Międzynarodowe Targi Automechanika. Pomimo faktu, iż cały czas zmagamy się z pandemią COVID-19 na liście wystawców znalazło się około 400 firm, w tym kilkanaście z Polski.

W wydarzeniach na miejscu oraz w formule online. uczestniczyło prawie 10 tysięcy osób z 70 krajów.  Platforma online’owa, z której korzystali wystawcy oraz klienci i wygenerowała 25 tys. interakcji. Transmisje przygotowane przez wystawców zostały obejrzane łącznie 21 tys. razy. Podczas targów przeprowadzono także 1,6 tys. rozmów wideo*.

W ramach Branżowego Programu Promocji – Części Samochodowe i Lotnicze udostępniliśmy  materiał  w postaci filmu promocyjnego PGM, który był prezentowany na stoisku informacyjno-promocyjnym organizowanym w imieniu Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Bardzo dziękujemy za taką możliwość.

Warto zaznaczyć, iż film promocyjny Polskiej Grupy Motoryzacyjnej powstał przy udziale właścicieli firm tj. Sanok Rubber Company, SPLAST, PZL Sędziszów, Sierosławski Group, PELMET oraz wsparciu Województwa Podkarpackiego, które jest Partnerem Stowarzyszenia i Klastra PGM.

Województwo Podkarpackie jest partnerem Polskiej Grupy Motoryzacyjnej

*dane statystyczne zostały zaczerpnięte ze strony: https://www.trade.gov.pl

Automechanika Frankfurt 2021 – informacja dla przedsiębiorców

Print Friendly, PDF & Email