PGM powiększa się o 5 nowych członków

24 lipca 2020 Posted in Aktualności

Mamy przyjemności poinformować, że Stowarzyszenie Polska Grupa Motoryzacyjna (PGM) powiększyło się o pięciu nowych członków wspierających. Jesteśmy dumni, że kolejni polscy przedsiębiorcy doceniają nasze działania i powiększają szeregi Stowarzyszenia, które liczy obecnie już 42 członków. Poniżej prezentujemy skrócone opisy firm, które do nas dołączyły:

FILTERS ENGINEERING Sp. z o.o.  Sp. K., Łomianki (woj. mazowieckie)
– Spółka jest polskim producentem filtrów do kabin lakierniczych wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym oraz do kabin malarskich mających zastosowane w innych gałęziach gospodarki. Spółka specjalizuje się w produkcji filtrów kartonowych „cube paint”, które skutecznie zatrzymują szkodliwe dla środowiska cząsteczki lakieru. Na życzenie klientów firma jest w stanie wyprodukować filtry o dowolnych niestandardowych specyfikacjach. Do produkcji filtrów wykorzystywany jest wyłącznie papier pochodzący z makulatury, dzięki czemu filtry są proste w utylizacji.
www.filtersengineering.pl

GODMAR M. R. P. Godzińscy Sp. J., Milejewo (woj. Warmińsko-Mazurskie)
– Firma zajmuje się produkcją akcesoriów samochodowych takich jak: apteczki pierwszej pomocy, linki holownicze, trójkąty i kamizelki ostrzegawcze, ramki pod tablice rejestracyjne, uniwersalne korki wlewu gazu czy klucze do świec. W ofercie firmy znajdują się także różnego rodzaju węże z gumy i PCV oraz profile z miękkiego PCV. Firma GODMAR prowadzi swoją działalność od 1982 roku.
www.godmar.com.pl

INFO SOFTWARE Polska Sp. z o.o., Szczepańcowa (woj. podkarpackie)
– Spółka, która dla branży motoryzacyjnej wykonuje m.in. wydruki 3D oraz wykorzystuje swoje Wielkoformatowe Centrum Obróbcze CNC. Współpracuje też z producentami części motoryzacyjnych na rzecz których przygotowuje oprogramowanie wykorzystywane w zakładach produkcyjnych. Stworzyła i uruchomiła system Trace Ability na nowej linii produkcyjnej w spółce SONIMA z Głogowa Małopolskiego. Współpracuje też z BWI Poland Technologies sp. z o.o., dla której zaprojektowała i wykonała system informatyczny do monitorowania zawieszek w malarni KTL, wdrożyła serwis na ten system oraz udostępniła usługę HelpDesk. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej.
www.infosoftware.pl

LUNA CATAMATANS Sp. z o.o. Sp. K., Wrocław (woj. dolnośląskie)
– Firma projektuje i wytwarza jednostki pływające, a obecnie pracuje nad ultranowoczesnymi autonomicznymi katamaranami. Rozwiązania autonomiczne nad którymi pracuje Luna Catamarans, mogą być także adoptowane do wykorzystywania w przemyśle motoryzacyjnym. Siedziba i biuro projektowe spółki mieści się w Polsce we Wrocławiu, a stocznia w której powstają jednostki pływające znajduje się w Chorwacji, w mieście Split.
www.luna-catamarans.com

PUMECH Sp. z o.o., Bytom (woj. śląskie)
– Spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej ZAP Sznajder. Firma zajmuje się prefabrykacją konstrukcji stalowych ze stali węglowych i wysokostopowych. Dla branży motoryzacyjnej wytwarza m.in. kontenery do przewozu złomu akumulatorowego czy zbiorniki do transportu cieczy. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Posiada m. in. certyfikaty: EXC3 wg PN-EN 1090, ISO 9001, 3834-2. Park maszynowy wyposażony m. in. w hydrauliczne walcarki, wypalarkę plazmowo-tlenową, hydrauliczną prasę krawędziową i nożyce gilotynowe oraz komorę śrutowniczą. Dodatkowo firma zapewnia zabezpieczenie antykorozyjne wykonanych konstrukcji. Aktualnie zatrudnia 136 osoby. Przychody netto ze sprzedaży za 2019 rok wyniosły 15,6 mln zł.
www.pumech.pl

Print Friendly, PDF & Email