PGM na targach EQUIP AUTO ALGERIA 2020.

6 marca 2020 Posted in Aktualności, Targi

W dniach 2-5 marca 2020 r. Polska Grupa Motoryzacyjna brała udział w targach EQUIP AUTO ALGERIA 2020, czyli  jednej z największych imprez motoryzacyjnych w Afryce Północnej poświęconej samochodowym częściom zamiennym i usługom serwisowym.

PGM zaprezentowało szeroką ofertę części motoryzacyjnych produkowanych w Polsce, m.in. oferowanych pod wspólną marką „PGM Automotive” filtrów, akumulatorów i elementów zawieszenia. Odwiedzający interesowali się także polskimi olejami, układami wydechowymi, piórami wycieraczek, rolkami rozrządu czy zaworami.

„W targach EQUIP AUTO ALGERIA uczestniczyliśmy po raz pierwszy. Naszym głównym celem było nawiązanie relacji z importerami i dystrybutorami samochodowych części zamiennych z regionu Afryki Północnej i to nam się udało. Nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem, pozyskaliśmy ponad 50 kontaktów biznesowych, z których część dobrze rokuje na przyszłość” – powiedział Bartosz Mielecki, Dyrektor Zarządzający Stowarzyszenia PGM.

W 14. edycji EQUIP AUTO ALGERIA udział wzięło 300 wystawców z 15 krajów. Z uwagi na sytuację spowodowaną przez koronawirusa organizatorzy w ostatniej chwili odwołali udział przedstawicieli ponad 120 firm chińskich oraz kilku firm z Włoch i Korei Płd. Również liczba odwiedzających była niższa niż zakładane 10 tysięcy.

 

Partnerem Polskiej Grupy Motoryzacyjnej w tym wydarzeniu było Województwo Podkarpackie

Print Friendly, PDF & Email