PGM na targach „Auto 2020” w Rydze

25 września 2020 Posted in Aktualności

Członkowie Polskiej Grupy Motoryzacyjnej, firmy Filters Engineering oraz Lotos Oil reprezentowały Stowarzyszenie PGM na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych „Auto 2020” w Rydze na Łotwie, które odbyły się w dniach 25-27 Września. Członkowie PGM pojawili się tam dzięki wsparciu Ambasady Polskiej w Rydze oraz Województwa Podkarpackiego, które w całym roku 2020 mocno wspiera PGM.

Targi Auto 2020 w Rydze to największe wydarzenie branży motoryzacyjnej w krajach bałtyckich, przeznaczone dla wszystkich fanów motoryzacji i profesjonalistów z całej Europy, które odbywa się w Kipsala International Exhibition Centre w Rydze. Cała impreza składa się z 3 wydarzeń:

“New Cars”

Ekscytujący pokaz najnowszych i najlepiej sprzedających się samochodów. Skuteczne narzędzie marketingowe dla salonów samochodowych.

“Auto Mechanics”

Jedyna w krajach bałtyckich impreza specjalistyczna prezentująca nowinki z tej dziedziny narzędzi i wyposażenie warsztatów, części samochodowych i akcesoriów.

„Auto Exotica”

Największy pokaz auto tuningu w krajach bałtyckich. Najlepsze i najpotężniejsze tuningowane samochody z Europy i Skandynawii. Samochody gwiazd, super tuning, samochody do driftu i wyścigów drag, unikalne hot rody i lowridery.

 

Partnerem Polskiej Grupy Motoryzacyjnej w tym wydarzeniu było Województwo Podkarpackie

Print Friendly, PDF & Email