Polska Grupa Motoryzacyjna na Kongresie 590 w Rzeszowie

12 listopada 2016 Posted in Aktualności, Konferencje

Polska Grupa Motoryzacyjna jest partnerem odbywającego się w dniach 17-18 listopada br. Kongresu 590 w Rzeszowie. Kongres 590 to forum wymiany idei i doświadczeń polskich specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji.

Kongres590_3etap
W trakcie wydarzenia zaproszeni goście i prelegenci dyskutować będą o możliwościach rozwoju polskich firm, a co za tym idzie krajowej gospodarki. Polska Grupa Motoryzacyjna, mimo iż jest nową organizacją doskonale rozumie i popiera idee przyświecające organizatorom Kongresu, stąd też zdecydowała się zostać partnerem wydarzenia.

Swoimi doświadczeniami w realizowaniu idei patriotyzmu gospodarczego podzieli się Adam Sikorski, Prezes Zarządu PGM oraz inicjator powstania Stowarzyszenia. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy na panel  Patriotyzm gospodarczy w Polsce i za granicą. Jak wykorzystać modę na produkty krajowe?, który odbędzie się w czwartek, 17 listopada o godzinie 14:45. Szczegółowy opis panelu znaleźć można na stronie https://kongres590.pl/bloki/s1/2-patriotyzm-gospodarczy-w-polsce-i-za-granica-jak-wykorzystac-mode-na-produkty-krajowe

kongres590

Print Friendly, PDF & Email