Udział PGM w dyskusji panelowej „Przemysł motoryzacyjny i lotniczy” podczas konferencji  Building Bridges In V4 Aviation Community.

22 listopada 2019 Posted in Aktualności

Polska Grupa Motoryzacyjna otrzymała zaproszenie do udziału w konferencji Building Bridges In V4 Aviation Community, która będzie miała miejsce 25 i 26 Listopada 2019 w Biesku Białej. Konferencję organizuje Śląski Klaster Lotniczy, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęły m.in.: Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, Pracodawcy RP.

Podczas konferencji odbędzie się panel dyskusyjny pt. „Przemysł motoryzacyjny i lotniczy. Wspólne obszary badań, nowych technologii. Przemysł krajów V4, a współpraca europejska” W panelu weźmie udział przedstawiciel Polskiej Grupy Motoryzacyjnej Pan Grzegorz Piszczan z firmy MICHAEL, która jest członkiem PGM.

Panel zaplanowany jest w pierwszym dniu konferencji 25.11.2019 w godz. 16:30-17:30.  Wydarzenie pt. Building Bridges In V4 Aviation Community to kolejne spotkanie dedykowane organizacjom klastrowym, które organizuje Śląski Klaster Lotniczy. Tym razem jako główny organizator, w ramach projektu wpieranego przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki z siedzibą w Bratysławie.

Print Friendly, PDF & Email