Witamy na pokładzie – firma MCPOLSKA.PL dołącza do PGM

1 marca 2022 Posted in Aktualności, Członkowie, Inne, Partnerzy

MCPOLSKA.PL Sp. z o.o. Sp.k jest rodzinną firmą produkcyjno-handlową z 20 letnim doświadczeniem w sektorach:

  • przemysłowym, w którym klientami firmy od lat są m.in. międzynarodowe koncerny z branży automotive, przemysłu energetycznego, przemysłu ciężkiego,
  • medycznym, w którym firma jest liderem szybkiej sporobójczej dezynfekcji wysokiego poziomu i sterylizacji plazmowej, a klientami są m.in. zarówno szpitale państwowe, jak i prywatne w Polsce.


Połączenie fachowej wiedzy z sektora przemysłowego i medycznego zaowocowało powstaniem marki NANOCLEAN®.

Od kilku lat firma zapewnia fachowe doradztwo w sektorze KLIMATYZACYJNO – WENTYLACYJNYM z zakresu chemii profesjonalnej, współpracując z najlepszymi hurtowniami i serwisami klimatyzacyjnymi na terenie całej Polski.

Firma jest liderem dezynfekcji klimatyzacji, a marka własna NANOCLEAN AIR otrzymała różne wyróżnienia m.in. LAUR EXPERTA 2019 i 2020, Produkt Roku 2019, 2020 w czasopiśmie autoEXPERT, Produkt Roku 2015 czasopisma Inżynieria i Utrzymanie Ruchu.

MCPOLSKA.PL i NANOCLEAN® AIR

Jako jedyna firma na rynku, MCPOLSKA.PL oferuje gamę produktów, które czyszczą, odgrzybiają i dezynfekują układy klimatyzacji i wentylacji HVAC o pełnym spektrum działania, czyli usuwają wszystkie wirusy, bakterie, grzyby, prątki, spory w czasie 15 minut w jednym procesie (1 produkt). Oferuje także skuteczne, szybkie i najbezpieczniejsze metody czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji elementów instalacji HVAC w pojazdach i budynkach.

Dezynfekcja wnętrz metodą zamgławiania suchą mgłą NANOCLEAN® jest szybka – czas kontaktu 15 minut, skuteczna i bezpieczna dla wszystkich powierzchni bez ryzyka uszkodzenia, bez potrzeby natrysku i bez potrzeby wycierania.

BEZPIECZEŃSTWO I SKUTECZNOŚĆ

Metody dezynfekcji NANOCLEAN® AIR pozwalają na bezpieczne użytkowanie klimatyzacji bez ryzyka zakażeń i alergii. Efektem jest czyste powietrze w aucie, jak i w pomieszczeniach, aby KLIENT mógł poczuć się bezpiecznie w świeżo zdezynfekowanym aucie, czy biurze po serwisie. Rozwiązania NANOCLEAN® AIR dają pewność, komfort i są cenione zarówno przez największe światowe korporacje, jak i klientów indywidualnych, co zostało potwierdzone referencjami.

MCPOLSKA.PL zapewnia stałe doradztwo, wsparcie techniczne, szkolenia i najwyższą jakość produktów. Gwarantuje szybką obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. W pełni zaangażowana w synergii służy swoim klientom.

Więcej informacji o firmie na stronie: https://mcpolska.pl

Print Friendly, PDF & Email