KLUB PGM 2022 – wyjątkowe spotkanie w Pałacu Mierzęcin

30 października 2022 Posted in Aktualności, Członkowie, Inne, Konferencje, Partnerzy

PGM CLUB to wyjątkowe spotkanie najwyższej kadry managerskiej firm zrzeszonych w Polskiej Grupie Motoryzacyjnej (i kilku zaproszonych gości spoza organizacji). Pierwsze spotkanie w ramach PGM CLUB odbyło się w dniach 24-26. października 2022 roku w Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort, należącym do firmy NOVOL – członka PGM. Obfitowało ono w spotkania z inspirującymi gośćmi, ciekawe rozmowy w przyjaznej i kameralnej atmosferze, oraz wiele atrakcji.

Nasz pomysł, by w ramach konferencji PGM CLUB zorganizować godzinne przerwy kawowe okazał się strzałem w dziesiątkę! Pozwoliło to naszym uczestnikom swobodnie rozmawiać o tym co dla nich najważniejsze i po co przyjechali do Pałacu Mierzęcin – o biznesie i o współpracy. Tym bardziej, że PGM CLUB zebrał w jednym miejscu ponad 40 prezesów i właścicieli polskich fabryk motoryzacyjnych. W ewaluacji po spotkaniu, niemal wszyscy uczestnicy zwrócili na to uwagę i bardzo pozytywnie ocenili to rozwiązanie!

Uczestnikom spotkania PGM CLUB bardzo przypadła do gustu możliwość zwiedzenia winnicy, linii produkcyjnej i Piwnicy Win oraz degustacja win z Winnicy Pałacu Mierzęcin. Była to też znakomita okazja, by w świetnym gronie i w pozytywnej atmosferze z bliska przyjrzeć się całemu procesowi produkcji naprawdę znakomitego polskiego wina. Jednocześnie dowiedzieliśmy się jak doszło do tego, że pasja założycieli firmy NOVOL przełożyła się na stworzenie tak wyjątkowego miejsca! Ostatnim elementem tego punktu programu PGM CLUB była degustacja mierzęcińskich win i wzniesienie toastu za szczęście, winem o znamiennej nazwie SOLARIS!

Ostatni wieczór PGM CLUB pełen był niespodzianek. Odwiedził nas wtedy Pan Piotr Olewiński – jeden z dwóch założycieli firmy NOVOL, a jednocześnie współautor przywrócenia świetności Pałacu Mierzęcin. Opowiedział nam fascynującą historię powstania firmy NOVOL i odbudowy Pałacu w Mierzęcinie. Następnie wszyscy członkowie Polskiej Grupy Motoryzacyjnej obecni na pierwszym spotkaniu PGM CLUB, otrzymali eleganckie certyfikaty członkostwa w stowarzyszeniu i klastrze PGM! Radosne rozmowy i tańce trwały do późnej nocy.

Print Friendly, PDF & Email