PGM partnerem konferencji „Fabryka Roku 2018”

2 listopada 2018 Posted in Aktualności, Konferencje

Polska Grupa Motoryzacyjna została partnerem merytorycznym konferencji Fabryka Roku 2018. Misja tego wydarzenia jest nam niezwykle bliska – podnoszenie standardów jakościowych zakładów produkcyjnych w Polsce. To wymiana doświadczeń, prezentowanie najlepszych praktyk i wskazywanie liderów.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa! 

Niełatwe funkcjonowanie w branży produkcyjnej w Polsce sprawia, że jednym z kluczowych zadań przedsiębiorstw jest utrzymywanie znaczącej przewagi konkurencyjnej dzięki innowacyjności i właściwej strategii. Dlatego też zdecydowaliśmy się zorganizować to prestiżowe wydarzenie, które odbędzie się 5 grudnia 2018 roku w Hotelu Marriott w Warszawie.

Konferencja Fabryka Roku jest drugą już tego typu konferencją w Polsce całkowicie poświęconą najlepszym polskim producentom. Jej uczestnicy będą dyskutować o najskuteczniejszych praktykach i strategiach w dziedzinie produkcji przemysłowej.

W konferencji Fabryka Roku wezmą udział eksperci ze wszystkich sektorów produkcji. Prelegenci nie tylko podzielą się swoimi doświadczeniami w niełatwej sztuce przetrwania na kapryśnym rynku, ale także pokażą, jak skutecznie budować przewagę konkurencyjną na poziomie operacyjnym i rozwijać działalność.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Strona www:
www.fabrykaroku.pl

Miejsce:
Hotel Marriott
Aleje Jerozolimskie 65/79
Warszawa

Kontakt:
Dział Organizacji 
Magdalena Bednarek
Marketing & Event Manager
magdalena.bednarek@trademedia.pl
tel. +48 22 852 44 15 wew. 106
kom. +48 517 958 943

Print Friendly, PDF & Email