Barbara Sztyler – Członek Zarządu

Barbara Sztyler – Członek Zarządu
Polska Grupa Motoryzacyjna

Barbara Sztyler od 2009 roku Dyrektor Generalna w firmie SIEROSŁAWSCY SP.J., a od 2013 roku również Dyrektor Generalna w firmie SIEROSŁAWSKI GROUP. Obie firmy specjalizują się w działalności produkcyjno-usługowej w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych i budowie form wtryskowych oraz oprzyrządowania w metalu dla wielu branż ze szczególnym uwzględnieniem motoryzacji i lotnictwa. Wcześniej zdobywała doświadczenie w działach handlu zagranicznego oraz badań i rozwoju.

Jest autorką licznych artykułów w czasopismach branżowych i prelegentem na wielu konferencjach branżowych i naukowych. Współtworzyła Akademię Młodego Technologa.

Pełni funkcję Członka Zarządu Polskiej Grupy Motoryzacyjnej (PGM) i Członka Zarządu Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej. W 2021 roku została powołana przez Zarząd Województwa Podkarpackiego do Podkarpackiej Rady Innowacyjności. W 2021 roku uczestniczyła w konsultacjach Podkarpackiej Strategii Innowacyjności, zorganizowanych przez Województwo Podkarpackie, we współpracy z PGM. Od dwóch kadencji zasiada w Radzie Naukowo-Programowej przy Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Barbara Sztyler jest absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie i Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła podyplomowe studia MBA na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz studia finansowe w Wyższej Szkole Gospodarki i Zarządzania w Rzeszowie. Jest też absolwentką cyklu szkoleń zorganizowanych przez PARP pn. „Inwestycja w kadry III”.

Interesuje się muzyką klasyczną, operową, teatrem, literaturą oraz historią, ze szczególnym naciskiem na kulturę i historię narodową i lokalną. Jest propagatorem kultury ludowej regionu podkarpackiego.

Print Friendly, PDF & Email